O LKW Fredrich

Spółka LKW Fredrich oferuje obsługę spedycyjną kontrahentów krajowych transportem całopojazdowym i świadczy usługi przewozowe ładunków częściowych.
Transport częściowy polega na przewozie przesyłek w połączeniu z ładunkami innych kontrahentów, na jednym samochodzie. Jest to rozwiązanie idealne dla klientów, chcących zminimalizować koszty, a dla których szybka dostawa nie jest priorytetem. Takie rozwiązania podkreślają elastyczność firmy w dopasowaniu się do potrzeb klienta.

Firma, stosując nowoczesne metody pracy, dąży do ustawicznego podwyższania jakości usług. Zespół tworzy grupa wysoko wykwalifikowanych, doświadczonych i dyspozycyjnych osób, które gwarantują niezawodność oraz otwartość na innowacyjne rozwiązania. Firma stara się dbać o swoich współpracowników, oferując im gamę korzyści takich jak stałe zlecenia i motywujący system rozliczeń. Daje również gwarancję zleceń przez cały rok, stałą bazę klientów, dzięki którym firma może zapewnić partnerom wybór tras, które odpowiadają ich preferencjom.

LKW Fredrich to przede wszystkim kompleksowa obsługa, zorientowana na potrzeby partnera, który do dyspozycji ma np. karty paliwowe, zapewniające oszczędność na paliwie tankowanym w trasie. Ułatwiają one rozliczenia opłat drogowych w całej Europie. Partnerzy, dzięki kartom paliwowym otrzymują elektroniczne faktury dwa razy w miesiącu oraz możliwość otrzymywania raportów z transakcji. Spółka oferuje profesjonalne i klarowne warunki współpracy, również dzięki pomocy doświadczonej kadry. Każdemu kontrahentowi dedykowana jest konkretna osoba: dyspozytor pracujący 24h, koordynator, opiekun oraz osoby z działu księgowości i działu technicznego. Ponadto, firma świadczy kompleksowe usługi związane z bieżącą eksploatacją floty oraz oferuje pełen zakres usług serwisowych.

Długofalowe relacje z kontrahentami, to jeden z ważniejszych filarów firmy. Zgodnie z polityką jakości LKW Fredrich, dobro klienta jest priorytetem, a jego zadowolenie wyznacznikiem efektywności. W realizowaniu kontraktów transportowych, firma kieruje się uczciwością i rzetelnością w stosunku do klientów i współpracujących przewoźników. W celu zagwarantowania wysokiej jakości usług, wszystkie ciężarówki są monitorowane systemem GPS, ponadto przewożone ładunki w transporcie krajowym są ubezpieczone na kwotę 500 000 złotych. W przypadku ładunków w transporcie międzynarodowym, suma ubezpieczenia wynosi 300 000 euro.

Klienci, korzystający z usługi wynajmu naczep i pojazdów w LKW Fredrich mają do dyspozycji tylko i wyłącznie bezawaryjne i nowoczesne floty. Co więcej, firma stawia na bezpieczeństwo: ładunki przewozowe chroni telefon alarmowy dostępny 24h na dobę. Sam system wynajmu jest niezwykle wygodny – LKW Fredrich dba o wszelkie formalności ubezpieczeniowe, odciążając przy tym klienta. Innowacyjne rozwiązania oferowane są w odpowiedzi na szczególne potrzeby każdego z klientów LKW Fredrich. Jest to charakterystyczne dla strategii tej firmy.

Co Ty o tym myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany.